KKP Logistik s.r.o. je sesterskou společností dánské KKP Adviser & Produktion A/S, která rozvíjí své aktivity v České republice již od roku 1993. Dnes má KKP Logistik s.r.o. 3 zaměstnance, mezi jejichž hlavní úkoly patří kontrola kvality zboží, jednání s dodavateli a zajišťování přepravy. Zboží vyvážíme každý týden, obvykle prostřednictvím kamionové přepravy. Jsme rovněž odpovědni za nakládku zboží a jeho správné označení, tak aby byla zajištěna hladká distribuce v Dánsku.

Pro všechny zakázky nám zaměstnanci dánské kanceláře poskytují technickou dokumentaci, kterou dále předáváme našim dodavatelům. Jakékoliv dotazy ze strany dodavatelů, řešíme ve spolupráci s dánskými kolegy.

Na dobrých vztazích s našimi zákazníky si zakládáme, vzájemná důvěra a spolehlivost patří mezi naše základní hodnoty. Přijali jsme rovněž potřebná opatření k ochraně osobních údajů našich obchodních partnerů, s podrobnými informacemi se můžete seznámit zde.
Logistika
zahrnuje činnosti, jejichž cílem je zajistit, aby bylo správné zboží, ve správ- ném čase, ve správném množství, ve správné kvalitě na správném místě a se správnými náklady.
Strojírenství
je snad nejznámější technickou branží, která zahrnuje velmi širokou škálu produktů, od těch nejmenších součástek automobilů až po letadla, obráběcí stroje či lodě.
o spolecnosti kontakty odkazy cesky deutsch